Współpraca dla trenerów

Jesteś trenerem piłki nożnej i szukasz nowych wyzwań? Chcesz mieć większy wpływ na to, jak kształtuje się krajowa kadra młodych piłkarzy? Mamy znakomitą propozycję dla Ciebie. Pro Junior Camp to firma, która zrzesza najlepszych szkoleniowców z całej Polski, oferując im współpracę na atrakcyjnych warunkach. Jeśli interesuje Cię nasza oferta – zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalna współpraca i pełne wsparcie

Naszym głównym celem jest zapewnienie najwyższych standardów kształcenia chłopców i dziewczyn uwielbiających piłkę nożną. Wśród nich zaś starannie wynajdujemy utalentowane młode osoby, pragnące rozwinąć skrzydła i, być może, w przyszłości zająć się profesjonalnie sportem. Aby jednak było to możliwe, potrzebują oni mentora, zaufanego trenera, zdolnego umiejętnie poprowadzić ich przez różne trudności i gotowego do pomocy w pracy nad swoimi umiejętnościami.

W tym miejscu pojawiamy się my… i Ty. Dbamy o najwyższe standardy szkolenia, dlatego zależy nam na współpracy z ambitnymi profesjonalistami, którzy wiedzą, jak duże znaczenie ma ćwiczenie ciała i umysłu. To nie tylko ciekawa, ale i rozwijająca praca, gdyż partnerom firmy oferujemy pełne wsparcie w ich działalności. Więcej dowiesz się poniżej.

Specjalistyczne szkolenia dla trenerów

Jakość i właściwa motywacja – na tym zależy nam najbardziej. Chcemy, by trenerzy zrzeszeni w naszej organizacji wykazywali się najwyższymi kompetencjami i byli w stanie zaoferować swój czas i pełnię swoich umiejętności młodym adeptom piłki nożnej. Z tego powodu organizujemy również rozmaite szkolenia, podczas których współpracujący z Pro Junior Camp mentorzy mogą sami rozwijać swoje umiejętności – zarówno w zakresie najbliższej nam dyscypliny sportowej, jak i innych dziedzin, pomagających w byciu lepszym trenerem. Organizujemy staże pozwalające doszlifować nauczycielom ich talenty szkoleniowe.

Uczestnictwo w turnusach i innych wydarzeniach

To jednak nie wszystko. Trenerzy współpracujący z ośrodkiem mogą także być uczestnikami turnusów. Organizujemy letnie i zimowe obozy, podczas których dzieci mają okazję do intensywnego treningu nad swoją pasją. To niezwykła przygoda dla nich, jak i dla szkoleniowców, uczących młodzież grać oraz właściwego nastawienia do treningu i sportu.

Zaintrygowany? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych propozycjach? Zachęcamy zatem już teraz do kontaktu z Pro Junior Camp. Potrzebujemy zmotywowanych i ambitnych trenerów, chcących mieć swój udział w kształtowaniu kultury sportowej, w tym piłkarskiej, w naszym kraju. To nie tylko atrakcyjna współpraca, ale i niezwykła przygoda!