Obozy dla zawodników

Twoja pociecha uwielbia piłkę nożną? Pragniesz, by rozwijała się w tym kierunku i – być może – w przyszłości podjęła karierę profesjonalnego sportowca? Doskonałym sposobem na to jest zapisanie jej na letni lub zimowy obóz piłkarski! Profesjonalny trening dla dzieci, prowadzony przez zawodowych trenerów, to znakomity sposób na to, by rozwijać zainteresowanie chłopców i dziewcząt tą dyscypliną sportową, a także podnosić ich zdolności i wydobywać na wierzch talent. Ćwiczenia na różnych pozycjach, w tym bramkarskie, pozwalają w pełni odkryć potencjał młodych zawodników i wykorzystać go. Dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z oferty, jaką przygotował ośrodek Pro Junior Camp!

Obozy z profesjonalną kadrą trenerów i nie tylko

Piłka nożna to nasza pasja i zarażamy nią innych m.in. dzięki kadrze profesjonalnych trenerów. Współpracujemy ze specjalistami z całej Polski. Zimowe i letnie obozy piłkarskie dla dzieci są prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy mieli liczne okazje współdziałać z rozmaitymi klubami sportowymi. Nierzadko są to osoby powiązane także z zagranicznymi zespołami, w tym m.in. z La Ligą lub Bundesligą. Dzięki temu wiedzą, na co położyć największy nacisk podczas treningu i jak angażować młodzież do tego, by dawała z siebie więcej.
Stale rozwijamy nasz zespół, szukając speców w całym kraju. Z jednej strony podczas letnich i zimowych piłkarskich obozów  pragniemy oferować dzieciom najlepsze szkolenia bramkarskie i na innych pozycjach, a z drugiej – docierać do jak najszerszej grupy odbiorców. W Polsce nie brakuje młodych talentów, potrzebujących jedynie oszlifowania. Nasi trenerzy wiedzą, co zrobić, by je wydobyć i nadać odpowiedni kształt.

Oprócz tego na każdym turnusie obecni są specjaliści z innych dziedzin. Trening piłkarski i bramkarski dla dzieci bywa męczący i obciąża organizm. Dzięki obecności wykwalifikowanych fizjoterapeutów na letnich i zimowych obozach zawodniczki i zawodnicy, którzy uczestniczą w takich szkoleniach, mają zapewnioną profesjonalną opiekę, pomagającą w szybszej regeneracji ciała.

Trening motoryczny i mentalny

W dążeniu do perfekcji niezbędne są odpowiednie ćwiczenia. W trakcie letnich i zimowych obozów piłkarskich pomagamy doskonalić umiejętności bramkarskie, napastnicze czy obrończe oraz angażujemy uczestników w pracę nad tężyzną fizyczną, aby ich wydolność i siła pozwoliła dać im z siebie maksimum na murawie. Jednak sam trening dla dzieci na boisku czy w siłowni to nie wszystko. Praca z młodymi ludźmi obejmuje znacznie więcej. To także kwestia wykreowania odpowiednich postaw, wpojenie, że istotne jest nastawienie na cel. Właściwie rozwinięta motoryka i psychika zwiększają wytrzymałość na presję i wysiłek związane z dopracowywaniem swoich umiejętności, jak i rozgrywkami.

Podczas zajęć dzieci uczą się również dokonywania analiz taktycznych. W ten sposób dowiadują się więcej o tym, jak duże znaczenie ma odpowiednie rozegranie przeciwnika oraz że kooperacja między zawodnikami jest równie istotna, co indywidualna praca każdego piłkarza. Kompleksowe podejście do szkoleń sprawia, że efekty pracy na letnich i zimowych obozach piłkarskich skutecznie mogą wykorzystać także w innych obszarach życia.

Piłkarskie obozy letnie i zimowe – co zawiera się w cenie?

Pragniemy zapewnić uczestnikom wszystko, czego potrzebują. W czasie turnusów, gdy szlifują swoje umiejętności bramkarskie czy jako strzelcy, mają zapewniony pełne wyżywienie oraz komfortowy nocleg. Oprócz treningów piłkarskich, mentalnych i ćwiczeń z zakresu taktyki, na letnich i zimowych obozach gwarantujemy dzieciom opiekę fizjoterapeuty. Wiemy również, że nie samą pracą człowiek żyje, zwłaszcza młody. Dlatego zapewniamy szereg rozrywek pomagających oczyścić głowę, a z drugiej strony także konkursy z nagrodami.

Wyślij swoje dziecko na obóz z profesjonalnym treningiem piłkarskim!

Dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy pewni, że treningi piłkarskie i bramkarskie dla dzieci w trakcie zimowego lub letniego obozu wniosą wiele pozytywów w życie Twojej pociechy. Zapewniamy profesjonalną opiekę, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerów, którzy pomogą realizować marzenia każdego chłopca lub dziewczyny, kochającego piłkę nożną i wiele więcej. Spod naszych skrzydeł wyszły już setki zadowolonych zawodników! Zapraszamy!

Obóz piłkarski