Agencja scoutingowa

Współczesna piłka nożna to stałe wyszukiwanie nowych talentów. Piłkarski „wyścig zbrojeń” wymaga odkrywania młodych osób, które przejawiają nie tylko doskonałą kondycję fizyczną, ale i swojego rodzaju zmysł, umożliwiający mu perfekcyjne odnalezienie się na murawie. Jak wypatrzyć taki talent? W tym może pomóc profesjonalna agencja scoutingowa. Prowadzimy taką działalność w ramach naszej organizacji. Mieliśmy do czynienia z wieloma młodymi talentami, dzięki czemu dzisiaj jesteśmy w stanie zapewnić pełne wsparcie dorastającym piłkarzom w rozwijaniu ich kariery, jak i klubom sportowym w pozyskiwaniu zawodników wnoszących nową jakość. Jeśli interesują Cię takie usługi – zachęcamy do współpracy.

Czym zajmuje się agencja scoutingowa?

Pozwól, że opowiemy nieco o charakterze naszej działalności. Agencja piłkarska spod szyldu Pro Junior Camp zajmuje się odkrywaniem i śledzeniem nowych talentów. Ostrożnie monitorujemy działalność różnych klubów, wynajdując w nich piłkarzy, którzy wyraźnie wyróżniają się na tle innych. Dbamy o to, aby nie było wśród „obiektów zainteresowania” żadnych przypadkowych osób, dlatego obserwujemy i analizujemy każdego gracza na boisku, dokumentując jego osiągnięcia. Przygotowujemy na tej podstawie wnikliwą dokumentację, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby różnych klubów sportowych.

Rozmawiamy również z młodymi ludźmi, badamy ich priorytety oraz sprawdzamy, czy myślą o piłce nożnej poważnie, czy raczej hobbystycznie. W przypadku, gdy pragną rozwijać się zawodowo w tym zakresie, nasza agencja piłkarska i jeśli mają odpowiednie predyspozycje, udziela im stosownego wsparcia w tym przedsięwzięciu.

Odkrywanie talentów w Polsce i za granicą

Co istotne – działamy nie tylko w kraju. Choć w Polsce znaleźć można mnóstwo młodych talentów, które dają z siebie wszystko i mogą pomóc w sukcesie klubu, to wychodzimy również poza granice państwa. Współpracujemy ze specjalistami w Europie, odnajdując piłkarzy gotowych ruszyć naprzód w swojej karierze. Prowadzimy też skrupulatne testy – szczególnie jeśli klub zainteresowany nowym zawodnikiem na określoną pozycję, ma konkretne oczekiwania. Jako profesjonalna agencja piłkarska dbamy o to, by odkryte talenty przejawiały najwyższą jakość umiejętności gry.

Wsparcie podczas transferów

Wielu piłkarzy migruje między klubami. „Odkupywanie” ich przez inne zespoły stanowi normalny proces, jaki ma na celu możliwość zapewnienia danej osobie dalszego rozwoju osobistego, a z drugiej strony – poprawę jakości gry całego teamu. Prowadząc agencję piłkarską, udzielamy pełnego wsparcia w procesie transferu. Podchodzimy do swojej działalności kompleksowo, pomagając zawodnikom i klubom od początku do końca.

Mamy w tym niezbędne doświadczenie. Wiemy m.in. jak negocjować warunki przejścia z jednego klubu do drugiego, aby były one uczciwe i atrakcyjne dla obu stron. Sprawy te bywają skomplikowane, szczególnie gdy dany piłkarz wykazuje się znakomitymi predyspozycjami. Jednak specjaliści z naszej agencji piłkarskiej stają odważnie w obliczu wyzwań. Dzięki temu mamy pewność, że wspólnie z naszymi partnerami jesteśmy w stanie dojść do porozumienia.

Trening piłkarski dla dzieci

Mamy oko do najlepszych zawodników

Jako że w naszym zespole nie brakuje wykwalifikowanych trenerów, wiemy, na co zwracać uwagę, wybierając potencjalnych piłkarzy dla klubów. Podchodzimy indywidualnie i krytycznie do każdego przypadku, chcąc promować wyłącznie najlepszych zawodników. Obserwacja, analiza, raporty, wnikliwe testy… Wszystko to składa się na naszą działalność. Na podstawie tych badań i sprawozdań, agencja piłkarska działająca w ramach Pro Junior Camp, jest w stanie dostarczyć wyłącznie topowych graczy, będących cennym nabytkiem dla konkretnego zespołu.

Potrzebujesz nowych, młodych kadr do klubu? Jesteś zawodnikiem i szukasz nowego teamu? Zgłoś się do nas!

Jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi organizacjami, jak i pojedynczymi zawodnikami. Nasza agencja piłkarska pomaga znaleźć świeże talenty klubom oraz piłkarzom w przeniesieniu do nowych zespołów. Znamy wszelkie procedury, mamy doświadczenie w scoutingu. Dlatego gwarantujemy, że proponowane usługi spełnią oczekiwania klientów. W razie pytań lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu.