O nas

Kilka słów o nas...

Pro Junior Camp to obozy piłkarskie organizowane w różnych miejscach w południowej części polski dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 19 lat. W naszych obozach udział biorą zarówno zawodnicy z pola jak i bramkarze oraz chłopcy i dziewczyny. Dwie organizacje piłkarskie, cieszące się dobrą reputacją dzięki wysokiemu poziomu szkolenia – Zawodnik Kompletny i Akademia Bramkarska „AS”, połączyli swoje siły, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Podczas obozu Pro Junior Camp zawodnicy mają okazję trenować pod okiem doświadczonych trenerów piłkarskich z polski a także z zagranicy. Szkoleniowcy skupiają szczególną uwagę na cztery filary, przygotowanie motoryczne, taktyczne, techniczne i mentalne. Oprócz zajęć piłkarskich, organizowane są również codzienne warsztaty podnoszące w dużym stopniu wiedzę i świadomość uczestników. Dbając o każdy detal, zwracana jest duża uwaga na budowanie relacji oraz dobrej atmosfery, dzięki której praca jest bardziej przyjemna i efektywna.

Wszystko to sprawia, że obozy piłkarskie Pro Junior Camp to idealne miejsce dla młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i profesjonalnie zadbać o swoje przygotowanie. Dzięki wysokiemu poziomowi szkolenia, wsparciu trenerów oraz wspaniałej atmosferze panującej na obozie, uczestnicy mają okazję przeżyć niezapomniane wakacje i zdobyć cenne doświadczenia.
Setki zawodników z kilkudziesięciu klubów w Polsce
(m. in Wisła i Cracovia Kraków, Puszcza Niepołomice, Widzew Łódź, Stal Mielec, Resovia i Stal Rzeszów, SMS Rzeszów, Korona Kielce,Motor Lublin, Beniaminek Soccer School, a to tylko niektóre kluby z których przyjeżdżają zawodnicy na nasze obozy)
Setki godzin treningów i ich analiz, ciekawe miejsca na mapie południowej Polski, to już to co udało nam się zrobić dotychczas.
Jak będzie teraz? Przekonajcie się sami!