Clients

Our Appreciated Clients

We Love our Clients, And They Love Us

“We had so much fun during the day of our meeting. The project turned out to be a real treasure for us because of your amazing job! I will recommend you to everyone!”

Matt Gilbert

“What I really liked was the quality of the device, the individual approach and the amazing atmosphere that we had during shooting the footage! Thank you a lot”

Tom Parker

“I appreciate your amazing services and professional staff for all your hard work and creative thinking! It was fun, and I hope to work with you again soon!”

Nicky Johnson

Recent Posts

Relacja z Campu grudzień 2023

Pro Junior Camp to wyjątkowy obóz, który gromadzi nie tylko zawodników i zawodniczki z całej Polski, ale również zaprasza trenerów zza granicy oraz agencje scoutingowe, które otwierają nowe możliwości dla naszych zawodników! Nasz Grudniowy Camp trwał 4 dni i odbył się w najnowocześniejszym Centrum Treningowym w Polsce WR Sport-Centrum Świlcza ok. Rzeszowa. Udział w nim wzięło 62 zawodników z całej…

Relacja Campów w Rybniku 2023

PODSUMOWANIE OBOZU Za nami świetny czas który na pewno zapamiętamy na długo. Ponad 2 000 minut spędzonych na boisku, setki rozmów, analiz, treningów w które każdy z nas włożył mnóstwo poświęcenia i zaangażowania. To naprawdę niesamowite uczucie pracować z młodymi ludźmi, którzy pragną być najlepsi i profesjonalnie przygotowują się do sezonu. Chcą spełniać swoje marzenia, dlatego przyjeżdzają na obóz PRO…