Pro Junior Camp to wyjątkowy obóz, który gromadzi nie tylko zawodników i zawodniczki z całej Polski, ale również zaprasza trenerów zza granicy oraz agencje scoutingowe, które otwierają nowe możliwości dla naszych zawodników!

Nasz Grudniowy Camp trwał 4 dni i odbył się w najnowocześniejszym Centrum Treningowym w Polsce WR Sport-Centrum Świlcza ok. Rzeszowa. Udział w nim wzięło 62 zawodników z całej Polski.

Co wyróżnia nasz obóz? Przede wszystkim na Pro Junior Camp masz do czynienia z trenerami pracującymi w najlepszych akademiach w Polsce (m.in. Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, ŁKS Łódź, Stal Mielec), a także są członkami sztabu Kadry Polski. Za strukturę szkolenia odpowiedzialność bierze Trener z Borussia Mönchengladbach.

Obóz PJC to nie tylko intensywne treningi, ale również kompleksowa opieka nad rozwojem sportowym. Skupiamy się na szkoleniu bramkarskim, przygotowaniu technicznym, taktycznym, ale także rozwijamy waszą motorykę i dbamy o aspekt mentalny. Ale to nie wszystko! Często pojawiają się dla Was także niespodzianki w postaci gości specjalnych, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z najlepszych boisk europy Jeśli marzysz o zaawansowanym szkoleniu, zdobyciu nowych umiejętności, nawiązaniu wartościowych kontaktów i odkryciu szansy na nowy etap w swojej karierze, to Pro Junior Camp jest właśnie dla Ciebie!

 

 

Relację z tego wydarzenia znajdziecie poniżej: